Susikurk kūną, apie kurį visada svajojai REGISTRUOKIS NEMOKAMAI!

Nuotrauka

Mėgaukitės sportu namuose

2016-08-12 | Simona Beperščaitė, GOFIT.LT

Daugelis galvoja, kad sportas namuose yra tik tinginių sportas, nes juk negalima pasiekti jokių gerų rezultatų, kai aplinkui nėra daugybės treniruoklių ir svorių. Bet galiu drąsiai pasakyti, jei taip manote, Jūs klystate!

Kodėl? Štai Jums kelios priežastis, kodėl verta sportuoti namuose:

Sutaupote nemažai pinigų

Inventoriaus įsigijimas sportui namuose Jums kainuos žymiai mažiau nei narystė sporto klube. Taip pat, namuose galite sportuoti ir be jokio inventoriaus, treniruotės su savo kūno svoriu yra labai veiksmingos ir dažniausiai joms reikalingas tik sportinis kilimėlis. Tuo apsidžiaugs ir Jūsų piniginė.

Sutaupote laiko

Nuvykimas ir grįžimas iš sporto klubo užima dalį Jūsų brangaus laiko ir pinigų, geriau praleiskite jį naudingiau nei kelyje. Paskaitykite knygą arba skirkite tą laiką kitiems įdomiems dalykams. Taip pat, per tą laiką galite pasigaminti sveiko maisto, nes tik subalansavę savo mitybą pasieksite išties pastebimų rezultatų.

Lankstus Jūsų sporto grafikas

Treniruotę galite atlikti kada tik norite, nevaržykite savęs. Jeigu sportuojant sporto klube Jūs esate priverstas dėliotis reikalus taip, kad spėti į klube vykstančią treniruotę, tai sportuojant namuose Jūs galėsite ramiai treniruotis jau atlikus visus svarbius reikalus. Nereikės derintis prie sporto klubo darbo laiko.

Privatumas

Nustebsite sužinoję kiek daug žmonių gėdijasi eiti į sporto klubą dėl savo figūros, dėl nežinojimo ką ir kaip daryti ir neturėjimo drąsos pasikonsultuoti su salės treneriu.

Namuose sportuodami Jūs to nepatirsite, nesvarbu su kokios firmos avalyne sportuosite, nesvarbu būsite gražiai susišukavę - Jūs namuose ir Jūs sportuojate taip kaip Jums patogu, koncentruojatės tik į treniruotę ir jos naudą Jums.

Nereikia laukti kol atsilaisvins treniruoklis

Jeigu sportuojate piko metu, tai tuomet puikiai suprantate, ką ilgos eilės prie treniruoklių reiškia. Namuose, vėl gi, nebus nieko panašaus, sportuojate tik Jūs, nereikia nieko laukti bei dalintis erdve ir sportine įranga.

Švaresnis sporto inventorius

Dar vienas labai svarbus privalumas sporto namuose - tai švara bei higiena. Būkime teisingi ir sakykim tiesiai šviesiai, tikrai nėra malonu sportuoti ant jau lipnaus nuo prakaito treniruoklio ar kilimėlio.

Tai yra tik dalis priežasčių kodėl vertėtų pradėti sportuoti namuose. O jei bijote, kad namuose Jums nepavyks susidaryti efektyvios treniruočių sistemos, pasinaudokite specialistų siūlomomis programomis, skirtomis sportui namuose. Viena iš jų yra ir GOFIT.LT. Tai aukšto intensyvumo intervalinė treniruočių sistema internetu. Visi pratimai pateikti su video instruktažu, o treniruotės sudaromos pagal Jūsų fizinio pasirengimo lygį. Sportuodami galėsite sekti savo progresą, o pratimams atlikti nereiks jokios įrangos, nes visi pratimai atliekami pasitelkus Jūsų kūno svorį.  

Sportas namuose turi daug privalumų, bet svarbiausia pradėti sportuoti. 


Daugiau straipsnių

Susikurk kūną, apie kurį visada svajojai REGISTRUOKIS NEMOKAMAI!

Komentarai
GoFit Facebooke
Užsisakyk naujienlaiškį