Susikurk kūną, apie kurį visada svajojai REGISTRUOKIS NEMOKAMAI!

Nuotrauka

Naujiena Lietuvoje: atletiškas kūnas be jokios įrangos ir neišėjus iš namų

2016-05-11 | Rasa Ivanauskaitė, GOFIT.LT
„Tik tu prieš save patį“ – tokiu šūkiu startuoja nauja sporto treniruočių sistema internetu GOFIT.LT. Pasaulyje treniruotės tik su savo kūno svoriu jau seniai populiarios, tačiau Lietuvoje dar nemažai žmonių renkasi treniruoklius ir sporto salę. Nauja, individualiai pagal kiekvieno fizinį pasirengimą parengta treniruočių sistema GOFIT.LT sieks atpratinti nuo treniruoklių ir patenkinti poreikius tų, kuriems sporto klubai jau atsibodo, yra per brangūs ar dėl kažkokių kitų priežasčių jie tiesiog nori rinktis sportuoti kur jiems patogiau.

„Treniruotėms reikia tik žmogaus, nedidelio 2x2 metrų ploto ir prieigos prie interneto. Visi pratimai atliekami su savo kūno svoriu ir nereikalauja jokios papildomos įrangos. Ilgai tobulinome programą, kad pavyktų išvengti sienų, kėdžių, palangių ar kitų atramų naudojimo tiek lengvinant, tiek sunkinant pratimus. Siekėme, kad programos vartotojai galėtų pratimus atlikti bet kur ir be jokių suvaržymų“, - teigia GOFIT.LT marketingo projektų vadovė Rasa Ivanauskaitė.

Programos metu sekamas sportuojančiojo progresas ir atitinkamai pagal tai keičiami pratimai, lengvinama arba sunkinama treniruočių programa. „Nepriklausomai nuo fizinio pasirengimo lygio, treniruočių programa niekam nėra nei per lengva, nei per sunki. Treniruotės susideda iš trumpų, bet labai intensyvių ir daug pastangų reikalaujančių periodų, kurie vienas nuo kito atskirti nedideliais intervalais, skirtais atgauti jėgas. Per tuos trumpus tarpus sportininkas įveda į sistemą kiek pratimų pakartojimų atliko. Taip renkami duomenys apie jo progresą ir parenkami tolimesni pratimai“, - pasakoja R. Ivanauskaitė.

GOFIT.LT - tai aukšto intensyvumo intervalinė treniruočių sistema, kurios metu didinama fizinė ir kardio ištvermė, jėga, galia, gerinamas lankstumas, greitis, pusiausvyra bei koordinacija.  Sudarytoje programoje yra CrossFit, Insanity, Tabata treniruočių elementų. GOFIT.LT treniruočių programų autorius - Vilniaus klubo Brasa CrossFit įkūrėjas ir treneris Paulius Jurėnas.

Treniruočių programos metodika paremta idėja, kad maksimalius rezultatams pasiekti nebūtina jokia įranga, bei tam nereikia daug laiko. Dėl didelio intensyvumo vos per 15 - 30 minučių pasiekiami rezultatai, prilygsta 60 - 90 minučių įprastos treniruotės. Taip sutaupoma daug laiko, mažiau alinamas organizmas. Intervalinės treniruotės naudingos širdžiai, plaučiams ir metabolizmui. Jų metu sudeginama daug kalorijų, dėl to tokios treniruotės rekomenduojamos norint padailinti kūno linijas.

GOFIT.LT treniruočių sistema tinka ir pradedantiesiems ir pažengusiems. “Visi pratimai pateikti su video pavyzdžiais, kuriuose paaiškinta kaip atlikti pratimus, kaip kvėpuoti, į ką atkreipti dėmesį. Tad ir anksčiau nesportavę, visas reikalingas žinias gaus iš aiškių pratimų pavyzdžių. Svarbiausia bandyti”, - tikina R. Ivanauskaitė.

Daugiau straipsnių

Susikurk kūną, apie kurį visada svajojai REGISTRUOKIS NEMOKAMAI!

Komentarai
GoFit Facebooke
Užsisakyk naujienlaiškį